KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13117013
nr 1311 7013
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Träsnitt, 3 st, 91/260. Signerade, Affärsmotiv. Motivet: 39x50
måndag 2 mars 2020
kl 18:24:25
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg